В області збільшать кількість ліжок для хворих на COVID-19

В області збільшать кількість ліжок для хворих на COVID-19 - фото 1

З нинішніх 4368 ліжок їх кількість збільшать до 7.5 тисяч.

Про це стало відомо під час прес-брифінгу міністра охорони здоров’я Максима Степанова, який вчора перебував у Дніпрі з робочим візитом.

«Загалом у стаціонарах всіх регіонів плануємо збільшити кількість ліжко-місць для прийому хворих на COVID-19 до 83 тисяч. Отже, задіємо половину всього ліжкового фонду країни. Це буде максимально критична кількість, яку зможемо виділити без шкоди для надання меддопомоги пацієнтам із іншими захворюваннями. На Дніпропетровщині у 25 лікарнях облаштовано 4368 ліжок для пацієнтів із коронавірусом. Нині вони заповнені майже на 54%. Область готова збільшити цей обсяг ще на 3 тисячі», – підкреслив керівник МОЗ України.


Сім з половиною тисяч – це половина всього ліжкового фонду регіону.

«Найважливіша складова успішного лікування - професіоналізм медиків. Саме вони - на передовій боротьби з COVID-19. Сьогодні ознайомився з роботою чотирьох лікарень на Дніпропетровщині: обласної імені Мечникова, 4-ї та 16-ї у Дніпрі і Слобожанської центральної. У всіх закладах - достатньо кваліфікований підхід до надання допомоги хворим на коронавірус: і в інфекціоністів, і в анестезіологів», – резюмував Максим Степанов.


В області збільшать кількість ліжок для хворих на COVID-19 - фото 141852

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що в Україні за минулу добу зафіксували 10611 нових випадків COVID-19. З початку пандемії виявлено вже 489808 заражень.

Також на Дніпропетровщині за 10 листопада зафіксували 366 випадків коронавірусу. Натомість 155 жителів регіону одужали.

Реклама