В області завершили підготовку детального плану території нового аеропорту

24 квітня, 15:52
В області завершили підготовку детального плану території нового аеропорту - фото 1

А у Дніпровській РДА підписали розпорядження про затвердження містобудівної документації.

У ній визначені зміни до детального плану території нового аеропорту. Це означає, що один з найважливіших документів проєкту готовий. Деталі розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

«Детальний план території розробила компанія “Інститут Харківпроект” на замовлення Дніпровської РДА. Його вже затвердили на засіданні архітектурно-містобудівної ради. А тепер відповідне розпорядження підписали в райдержадміністрації. Цим поставили крапку в підготовці цього надважливого документа», — розповів керівник області.


У детальному плані визначено, як розташувати нові об’єкти, аби їх використання було зручним та ефективним. Позначено, де розмістити злітно-посадкову смугу, навігаційні системи, термінал та парковки. На цей документ спиратимуться проєктувальники. Він буде орієнтиром у вирішенні земельних та екологічних питань.
Над детальним планом території працювали з осені 2019 року. А проєктувальники злітно-посадкової смуги та терміналу розпочали активні роботи півтора місяця тому.

Нагадаємо, раніше у Дніпрі знову відклали будівництво аеропорту. Це було пов'язано з тим, що через поширення COVID-19 в Україні уряд переглянув деякі витрати.

Також потім стало відомо, що це все ж не так. Будівництво буде, але з дозованим асигнуванням коштів.

А ще з'явився план будівництва нового аеропорту Дніпра. У документі відзначено місця зручного розміщення об'єктів повітряних воріт.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Джерело: Дніпропетровська ОДА
Поділитися: