В області з початку року понад 26 тисяч одиноких матерів отримали фіндопомогу

В області з початку року понад 26 тисяч одиноких матерів отримали фіндопомогу - фото 1

Загалом виплати перерахували на підтримку 34315 дітей.

Про це повідомила директорка департаменту соціального захисту населення Дніпропетровської облдержадміністрації Олена Кришень.

«У 2020-му понад 26 тисяч одиноких матерів області отримують щомісячну допомогу на дітей. Звертаємо увагу, що з липня Кабмін змінив умови, за якими одиноким матерям призначається допомога на дітей. Якщо раніше сума виплати залежала від середньомісячного сукупного доходу жінки, то нині враховуватимуть також розмір субсидії та пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Також відтепер не призначатимуть допомогу одиноким матерям, якщо у власності родини є друга квартира або машина, непрацюючі працездатні члени сім’ї, які не зареєстровані як безробітні. Або за останній рік була здійснена покупка на суму понад 50 тисяч гривень», – розповіла чиновниця.


Ті жінки, які за новими умовами не зможуть скористатися допомогою на дітей, мають право на призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям. Її нараховують на один шестимісячний термін. Щоб отримати допомогу, слід до грудня 2020 року звернутися до органів соціального захисту за місцем проживання.

Довідка: з 1 липня максимальний розмір допомоги на дитину до 6 років становить 1859 гривень, а від 6 до 18 років – 2318 гривень.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що в Кривому Розі безкоштовним харчуванням в школах забезпечать понад 30 тисяч дітей. Це один із заходів соціальної програми на 2020 рік.

Також в 2021 році запрацює нова соціальна програма захисту дітей в Дніпрі. 24 червня, під час чергової сесії, міськрада прийняла нову програму соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського спілкування та дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах на 2021-2025 роки.

А ще в Україні уряд розширив дію статті "Про зайнятість". Тепер українці будуть отримувати допомогу по частковому безробіттю в разі виникнення нових епідемій.

Реклама