В області вже майже 5 тисяч медиків отримали доплати за боротьбу з COVID-19

21 січня, 20:36
В області вже майже 5 тисяч медиків отримали доплати за боротьбу з COVID-19 - фото 1

З початку цього року 4940 медичних робітників отримали доплати за боротьбу з коронавірусом у грудні 2020 року.Як повідомили у департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації, медики регіону отримують державні доплати за боротьбу з COVID-19 щомісяця.

«Держава підтримує тих, хто на передовій боротьби з небезпечною недугою. Заохочує грошима медпрацівників, які допомагають хворим на COVID-19. Цьогоріч вже 4940 медиків області отримали доплати за роботу в грудні. Загалом - на суму 80.8 мільйонів гривень», – зазначили в департаменті охорони здоров’я.


Доплати від НСЗУ отримали 1415 працівників обласного центру екстреної допомоги та медицини катастроф, 250 – мобільних бригад, а також 3275 співробітників госпітальних баз Дніпра, Кривого Рогу, Кам’янського, Новомосковська, Першотравенська, Нікополя, Павлограда, Синельникового, Слобожанської ОТГ, обласних клінічних лікарень ім. Мечникова та «Фтизіатрія».

Нагадаємо, раніше ми розповідали про ситуацію в госпітальних базах Дніпропетровської області.

Також МОЗ України планує укласти договір з ще одним постачальником вакцини від COVID-19. З ким саме планується підписати угоду, зараз невідомо.

А ще МОЗ запустило інтерактивну мапу пунктів безкоштовного тестування на коронавірус. Нині в Україні функціонують 2373 пункти безкоштовного тестування на SARS-CoV-2.

Джерело: Дніпропетровська ОДА
Поділитися: