В області вчителів та старшокласників запрошують пройти курс з гром. освіти

В області вчителів та старшокласників запрошують пройти курс з гром. освіти - фото 1

Під час вивчення предмету “Громадянська освіта” можна більше дізнатись про демократію, права людини, сталий розвиток та вплив ЗМІ на повсякденне життя.

Про можливість для жителів Дніпропетровщині пройти безкоштовний онлайн-курс повідомили у департаменті освіти і науки облдержадміністрації.

«Два роки тому предмет “Громадянська освіта” ввели до шкільної програми як обов’язковий. Адже учні повинні знати про свої права та обов’язки, вміти відстоювати їх. Нещодавно в Україні розробили фаховий онлайн-курс з цього предмету. Пройти навчання можуть учні 10-х класів, вчителі, а також просто усі бажаючі опанувати програму шкільного курсу громадянської освіти», – розповіли у департаменті освіти і науки.


Курс складається з 60 відео-уроків. Їх розробили вчителі, журналісти та фахівці з різних галузей. Для слухачів підготували інтерактивні заняття, тести, опитування та готові домашні завдання. Онлайн-курс з громадянської освіти для десятих класів створили Програма сприяння громадській активності «Долучайся!» спільно з МОН України та Асоціацією «Нова доба». Долучитися до навчання можна за посиланням.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у Дніпрі дезінфікують школи, де розташовувались виборчі дільниці. Дніпровські ДВК розташовувались у 136 школах та одному дитячому садочку.

Також у Дніпрі в школі № 26 капітально відремонтують спортивну залу. За словами голови батьківського самоврядування школи Тетяни Желізняк, спортзал не оновлювався з часів, коли вона сама тут вчилась.

А ще "Google Україна" разом з МОН влаштовує безкоштовний курс для педагогів. Долучитись до навчання з використання цифрових технологій під час дистанційного навчання можуть і вчителі Дніпропетровщини.

Реклама