В області судитимуть матір, яка не виконувала свої батьківські обов'язки

29 січня, 11:38
В області судитимуть матір, яка не виконувала свої батьківські обов'язки - фото 1

Обвинувачувана, достовірно знаючи, що її 2-річний син з моменту народження має захворювання центральної нервової системи, відмовилась надавати дитині необхідну медичну допомогу.

Внаслідок таких дій жінки стан здоров’я дитини погіршився. Наразі хлопчику поставлено діагноз “органічне ураження центральної нервової системи з грубою затримкою психо-моторного та мовного розвитку”. Що може призвести до інвалідності. Крім того, жінка неодноразово притягувалась до адміністративної відповідальності за невиконання батьківських обов'язків щодо забезпечення хлопчику необхідних умов життя. Натомість продовжила вести аморальний спосіб життя, зловживати алкоголем та вживати наркотики.

За цими фактами правоохоронці почали кримінальне провадження за ст. 166 (злісне невиконання встановлених законом обов'язків з догляду за дитиною, що спричинило тяжкі наслідки) КК України. Розслідували його, склали та передали до Павлоградської місцевої прокуратури обвинувальний акт. Офіцери правосуддя затвердили документ та пішли з ним до суду. Наразі триває відповідний розгляд кримінального провадження проти 30-річної громадянки. Їй загрожує обмеження або позбавлення волі на строк від двох до п’яти років.

Нагадаємо, раніше на Дніпропетровщині машина збила матір з дитиною. Авто їхало в напрямку виїзду з Підгороднього, в цей час жінка з дитиною переходили дорогу по "пішохідці". Але водій не пропустив їх і скоїв наїзд.

 

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини прямо до свого месенджеру? Підписуйтесь на наш канал в Telegram.