В області СБУ блокувала діяльність частини мережі проросійських агітаторів

В області СБУ блокувала діяльність частини мережі проросійських агітаторів - фото 1

Мережа проросійських інтернет-агітаторів діяла у Дніпропетровській, Херсонській, Полтавській та Закарпатській областях.

Як повідомляє офіційний сайт Служби безпеки України, на Дніпропетровщині проросійський інтернет-агітатор, уродженець Донецька, розповсюджував у мережі матеріали на підтримку анексії Криму та окупації частини територій Донбасу, закликав до фізичного знищення "українських фашистів" і просував ідеї "русского мира".

У інтернет-агітатора провели обшук, під час якого були вилучені комп’ютерна техніка та засоби зв’язку з потенційними доказами злочинної діяльності. Чоловіку та його спільникам в інших регіонах повідомлено про підозру за ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу. Триває досудове розслідування.

Нагадаємо, раніше у Дніпрі СБУ затримала колишнього бойовика так званої “ЛНР”. Викрила проросійського бойовика, який переховувався у Дніпрі, контррозвідка Служби безпеки України.

Також на Дніпропетровщині СБУ викрила громадянина, який закликав до захоплення влади. Керівник двох громадських об’єднань розміщував на сторінках однієї із соцмереж матеріали із закликами до повалення конституційного ладу та створення так званих "спеціальних територіальних громад народовладдя".

А ще Верховна Рада призначила генералку СБУ міністром у справах ветеранів. За кандидатуру Юлії Лапутіної, другої жінки-генерала в історії незалежної України, проголосували 248 народних депутатів.