В області рятувальники перевіряють готовність лісгоспів до пожеж

29.04.2020, 16:05
В області рятувальники перевіряють готовність лісгоспів до пожеж - фото 1

Перш за все дивляться опорні пункти, техніку, наявність водойм та мінералізованих смуг.

Останні — це штучно створені бар'єри із ораної землі навколо ділянки лісу, аби вогонь не міг розповсюдитися далі.

«Більшість вдалось зробити, техніка готова, на сьогодні ще є моменти — це провести роз'яснювальну роботу серед населення. Тому що вони їдуть у ліс, кидають сірники. Його спалити легко, а виростити — 80, 100, 120 років, до 200 років, залежно від породи», — ділиться директор державного підприємства "Новомосковський військовий лісгосп" Василь Іванів.


Надзвичайники вже перевірили господарства Петриківки та Новомосковська. Там цілодобово чергують у лісництвах, а в засушливу погоду — патрулюють масиви.

«За результатами даних заходів проведено перевірку дотримання вимог пожежної безпеки лісництвами, постановлено, що дані підприємства готові до пожежно-небезпечного періоду. Звертаємося до всіх громадян та мешканців нашої області дотримуватись елементарних правил поведінки в лісах та парках», — закликає начальник відділу ГУ ДСНС в Дніпропетровській області Михайло Порохняч.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: