В області пройде конкурс журналістських робіт про розвиток мережі ЦНАПів

27 січня, 16:28
В області пройде конкурс журналістських робіт про розвиток мережі ЦНАПів - фото 1

Конкурс організовує програма ЄC, Данії, Естонії, Німеччини, Польщі та Швеції “U-LEAD з Європою”.Як повідомили у департаменті економічного розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації, конкурс називається "Наближаючи послуги". Реєстрація на нього триватиме до 11 лютого.

«Запрошуємо представників ЗМІ подавати на конкурс матеріали, які стосуються розвитку мережі ЦНАПів на Дніпропетровщині. А ще — доступності адміністративних послуг для бізнесу та жителів громад. Журі оцінюватиме, зокрема, глибину розкриття теми, оригінальність подачі матеріалу, дотримання етичних норм», — сказали у департаменті економічного розвитку.


Конкурсний матеріал має бути опублікований у друкованому чи онлайн-ЗМІ у період з 1 грудня 2020-го до 10 лютого 2021 року. Це може бути публіцистика або аналітика, рекомендований обсяг публікації — 4–10 тисяч знаків. Переможців конкурсу визначать 18 лютого. Деталі — за посиланням.

Нагадаємо, раніше в Кам'янському ЦНАПі запрацювала нова послуга. Вона буде корисною для підлітків.

Також в області 7 ЦНАПів отримали набори для безпечної роботи в умовах пандемії COVID-19. У наборах — індивідуальні захисні екрани для співробітників, стікери для зони очікування та прийому відвідувачів із рекомендацією тримати дистанцію, а ще стікери із нагадуванням надіти маски при вході та мити руки, а також великий захисний екран для тих центрів, які мають рецепцію.

А ще у Дніпропетровській області з’явився новий "пересувний" ЦНАП. Мобільний "офіс" отримала Підгородненська міська територіальна громада.

Джерело: Дніпропетровська ОДА
Поділитися: