В області понад 1.2 тисячі медпрацівників отримали доплати від держави за липень

26 серпня, 10:58
В області понад 1.2 тисячі медпрацівників отримали доплати від держави за липень - фото 1

Грошові надбавки отримали медики, які у минулому місяці надавали допомогу хворим на COVID-19.

Загалом Національна служба здоров’я України виділила на такі доплати працівникам закладів охорони здоров’я Дніпропетровщини 16.9 мільйонів гривень. Про це повідомив голова регіону Олександр Бондаренко.

«Держава заохочує медиків, які відчайдушно борються з епідемією та допомагають пацієнтам подолати коронавірусну інфекцію. Надбавки сплачує Національна служба охорони здоров’я України - за програмою медичних гарантій. За липень кошти вже отримали 1204 медпрацівники області. Загальна сума виплат – 16.9 мільйонів гривень», – зазначив керівник Дніпропетровської облдержадміністрації.


За боротьбу з коронавірусом у липні доплати від держави отримали працівники 78 мобільних бригад, Обласного центру екстреної допомоги та медицини катастроф, а також 10 госпітальних баз: у Дніпрі, Кривому Розі, Кам’янському, Новомосковську, Нікополі та Павлограді.
Максимально можливий розмір доплат – до 300% до посадового окладу. Проте скільки отримає кожен з медпрацівників, вирішує керівник конкретного закладу охорони здоров’я.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що Україна вже витратила на боротьбу з коронавірусів майже 24.5 мільярда гривень. Такі цифри по видатках на боротьбу з хворобою оприлюднило Міністерство фінансів.

Також в Україні планують продовжити карантин до 1 листопада. Через зростання кількості хворих SARS-CoV-2/COVID-19.

А ще за добу в Україні діагностували 1670 інфікованих COVID-19. З початку пандемії діагностовано вже 110085 випадків захворювання на коронавірус.

Джерело: Дніпропетровська ОДА
Поділитися: