В області мистецькі школи можуть долучитися до програми з інклюзивного навчання

26.06.2020, 15:53
В області мистецькі школи можуть долучитися до програми з інклюзивного навчання - фото 1

Яка називається "Мистецька освіта без обмежень".

Заявки можна подати до 30 червня. Про це повідомили в управлінні культури, національностей та релігій Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Програма розрахована на 2020–2021 навчальний рік. Мета проєкту — зробити мистецьку освіту більш доступною та створити у таких школах інклюзивні освітні простори. А ще зрозуміти, що заважає навчати мистецтву людей з інвалідністю — та виробити конкретні рекомендації, як усунути ці перешкоди. На учасників чекають тренінги, семінари, консультації та підтримка експертів», — розповіли в управлінні культури, національностей та релігій.


Пілотна програма складається з чотирьох модулів. Серед основних тем — фізична доступність мистецьких шкіл, організація навчання учнів із особливими потребами, навчально-методичне забезпечення освітнього процесу.
Для участі в програмі треба до 18:00 30 червня відправити на електронну адресу [email protected] заявку, мотиваційний лист та опис профілю мистецької школи. Відбір учасників проводить Міністерство культури та інформаційної політики України у співпраці зі Всеукраїнським громадським об’єднанням "Національна асамблея людей з інвалідністю України".
Деталі — тут.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що в Україні планують відкрити кінотеатри з 2 липня. Спочатку запуск був запланований на 10 червня, проте його довелося відкласти.

Також у Дніпрі вперше після початку карантину презентують дві вистави. Коронавірус уніс свої корективи в їх репетиції.

А ще книжковий фестиваль "Book Space" цього року пройде онлайн. У програмі — лекції, дискусії, огляди новинок, бесіди з видавцями і авторами.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Джерело: Дніпропетровська ОДА
Поділитися: