В області кілька днів триматимуться морози до 23 градусів

18 січня, 12:36
В області кілька днів триматимуться морози до 23 градусів - фото 1

Після Водохреща в регіоні очікують потепління.

Мінус 23. Цієї ночі на Дніпропетровщині вдарили сильні морози. Вдень трималося 12-17 градусів. Така погода буде до Водохреща. Далі - потеплішає, повідомляють синоптики.

Люті морози почалися від сьогоднішньої ночі і триматимуться до 19-го січня включно. У ці дні середня температура вночі триматиметься 14-23 градуси. Такий холод на Хрещення останній раз синоптики фіксували 10 років тому.

«19-го січня вночі 14-19 градусів. Вдень 10-15 нижче нуля. 20-го січня ще буде підвищення вночі 11-16. Вдень 4-9 морозу», - зазначив синоптик Василь Гринчак.

Та поки до плюсової температури ще чекати тиждень - по місту почали активно працювати соціальні служби і пункт обігріву, що на вулиці Лоцманській. Відкритий він цілодобово.

«У нас є можливість і чаєм їх напоїти, і погодувати. Якщо необхідна медична допомога - також є фельдшер, котрий може це зробити», - Людмила Матьянова, заступниця директора Міського центру соціальної допомоги.

Зігрітися в центрі може будь-хто. Перебувати там можна не більше двох годин. Утім, безхатченки залишаються набагато довше, бо, - кажуть, - їм просто нікуди йти.

«Влітку ще протримався, а ось зимою буде важко. Мені сусіди сказали, що по телевізору передавали про цей пункт. Дали номер телефона, ми зателефонували», - каже безхатько Володимир Павлов.
«Тут у нас окремий вхід є для тих людей, тому що ми не знаємо, чи є у нього якесь захворювання, щоб не контактувати з тими людьми, які у нас тут живуть», - розповідає працівник соціального центру Сергій Соломаха.

Однак уже з 22-го січня в області потеплішає. Очікується температура від 0 до +5, без опадів. Стосовно лютого синоптики не виключають, що сильні морози можуть повернутися.

Поділитися: