В області цьогоріч для школярів із вадами зору придбали 670 книжок шрифтом Брайля

20.10.2020, 12:00
В області цьогоріч для школярів із вадами зору придбали 670 книжок шрифтом Брайля - фото 1

Літературу придбали за гроші з обласного бюджету для двох закладів спеціальної освіти.

Про це повідомила заступниця голови Дніпропетровської облдержадміністрації Ірина Грицай.

«Книги, надруковані шрифтом Брайля, дуже вартісні та об’ємні. Для незрячих дітей та учнів із порушеннями зору надзвичайно важливо мати їх у достатній кількості. Адже вони дають школярам можливість познайомитися з найкращими зразками української та світової літератури. Цьогоріч закупили 670 книжок для вихованців Криворізького спеціального багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру № 1 та спецшколи № 12 у Дніпрі. Це художня література: казки, оповідання та романи українських письменників, твори зарубіжних авторів», — зазначила Ірина Грицай.


Для 197 учнів 1–12 класів спеціальної школи № 12 у Дніпрі закупили 576 книг. І ще 94 книги шрифтом Брайля та 18 кеглем придбали для учнів 1-4 класів Криворізького спеціального багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру № 1. На всі книжки було витрачено понад 603,4 тисячі гривень.

Нагадаємо, раніше у Дніпрі коронавірус підтвердили у п'ятому ВНЗ. Хворі нині на самоізоляції.

Також в Україні Уряд переніс шкільні канікули. Таке рішення ухвалене з огляду на те, що 25 жовтня відбудуться місцеві вибори і у приміщеннях шкіл будуть працювати дільничні виборчі комісії.

А ще у Жовтих Водах завершується будівництво стадіону на території НВК № 6.

Джерело: Дніпропетровська ОДА
Поділитися: