В області будують новий міст через канал “Дніпро - Західний Донбас”

30 жовтня, 21:03
В області будують новий міст через канал “Дніпро - Західний Донбас” - фото 1

Роботи відбуваються у комплексі будівництва Решетилівської траси – дороги на Київ в обхід населених пунктів Петриківського та Царичанського районів.

Як повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко, підрядники вже зробили на обох берегах буро-набивні палі. Зараз триває улаштування подібних конструкцій на воді та монтаж перших двох опор, на яких стоятиме переправа.

«Будівництво траси Н-31 “Дніпро - Царичанка - Кобеляки - Решетилівка” - важлива частина масштабної програми президента України “Велике будівництво”. Сучасним 4-смуговим автобаном можна буде швидко діставатися столиці. Нині у розпалі - роботи на черговій 9-кілометровій ділянці. Одна зі стратегічних точок - міст через канал “Дніпро - Західний Донбас”. Зараз там розгорнулися масштабні роботи», – зазначив очільник області.

 


Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у Дніпрі на Набережній Перемоги будується зливова каналізація. Таким чином у місті вирішують стару інфраструктурну проблему, пов‘язану з відсутністю дощових колекторів на низці житломасивів — адже саме так їх колись спроєктували.

Джерело: Дніпропетровська ОДА
Поділитися: