В області будуть судити поліцейського, який отримав чверть мільйона хабаря

29 вересня, 14:40
В області будуть судити поліцейського, який отримав чверть мільйона хабаря - фото 1

Заступник начальника – начальник слідчого відділення одного із ВП Дніпровського відділу поліції ГУ НПУ в Дніпропетровській області за 250 тисяч гривень мав закрити кримінальне провадження.

Як повідомляє офіційний сайт ДБР, провадження стосувалося порушення санітарних правил і норм. Затримали правоохоронця 21 лютого цього року після одержання всієї суми неправомірної вигоди. Наразі досудове розслідування завершене і обвинувальний акт скерований до суду.

Поліцейський обвинувачується за ч. 3 ст. 368 КК України. У разі доведення вини йому загрожує позбавлення волі на строк ‪від п’яти до десяти років, із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років після звільнення.

Нагадаємо, раніше у Жовтих Водах поліцейські вибивали зізнання в умисному вбивстві. ДБР повідомило їм про підозру.

Також Державне бюро розслідувань повідомило про підозру начальнику одного з відділень поліції Кам'янського. Він вимагав хабар у підприємця.

А ще ДБР повідомило про підозру двом працівникам поліції Кам'янського. Досудовим розслідуванням з'ясовано, що 8 лютого 2020 року поліцейський із логістики та дільничний офіцер Дніпровського районного ВП Кам'янського ГУ НПУ в Дніпропетровській області застосували психологічне насильство до громадянина.

Олександр Воловоденко
Олександр Воловоденко журналіст, редактор
Джерело: Державне бюро розслідувань
Поділитися: