В області будуть судити лікарку, через неправильний діагноз якої померла людина

16 жовтня, 12:24
В області будуть судити лікарку, через неправильний діагноз якої померла людина - фото 1

Інцидент стався в одній із центральних міських лікарень на Дніпропетровщині.

Лікар-рентгенолог, маючи достатню кваліфікацію та досвід роботи, під час перегляду флюорограми жінки не виявила та не діагностувала наявну у неї злоякісну пухлину. Також вона написала у медичній картці хворої, що її легеневі поля чисті. Внаслідок несвоєчасного діагностування злоякісної пухлини громадянка померла.

Правоохоронці розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 140 (неналежне виконання професійних обов'язків медичним або фармацевтичним працівником) КК України. Розслідували його, склали та направили обвинувальний акт до Павлоградської місцевої прокуратури. Офіцери правосуддя затвердили документ та скерували його до суду. Наразі триває відповідний розгляд кримінального провадження.

Нагадаємо, раніше на Дніпропетровщині визначили резервні лікарні для госпіталізації хворих на коронавірус. Список медзакладів затвердили на засіданні обласної комісії ТЕБ і НС.

Також Максим Степанов заявив, що в Україні вакцина від SARS-CoV-2/COVID-19 може коштувати близько тисячі гривень.

А ще у лікарні ім. Мечникова знаходяться 120 пацієнтів з COVID-19. Двадцять із них, із тяжкою пневмонією, знаходяться у відділенні реанімації.