В області 7 ЦНАПів отримали набори для безпечної роботи в умовах пандемії COVID-19

В області 7 ЦНАПів отримали набори для безпечної роботи в умовах пандемії COVID-19 - фото 1

У наборах – індивідуальні захисні екрани для співробітників, стікери для зони очікування та прийому відвідувачів із рекомендацією тримати дистанцію, ще стікери із нагадуванням надіти маски при вході та мити руки, а також великий захисний екран для тих центрів, які мають рецепцію.

Як повідомили у департаменті економічного розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації, допомогу надала фінансована ЄС програма "U-LEAD з Європою".

«Аби убезпечити жителів області від поширення коронавірусної хвороби, вкрай важливо правильно організувати роботу усіх закладів, які передбачають контакти людей один з одним. Зокрема Центрів надання адміністративних послуг. Програма "U-LEAD з Європою" розробила спеціальні набори та поширила їх серед ЦНАПів, створених за її підтримки. Вони допоможуть дотримуватися карантинних обмежень та організувати безпечний простір як для відвідувачів, так і для працівників», — зазначила керівниця Дніпропетровського офісу програми "U-LEAD з Європою" Олена Тертишна.


Набори отримали Царичанська, Межівська, Васильківська, Солонянська, Томаківська, Покровська громади та місто Покров.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що ЦНАПи Дніпропетровщини видали майже 46 тисяч біометричних паспортів за 2019 рік. Таку послугу надають 20 Центрів надання адміністративних послуг в області — більше від усіх в Україні.

Також в ОДА нагадали, що в Кам'янському ЦНАПі можна поскаржитися на неякісний товар.

А ще в Кам'янському ЦНАПі запрацювала нова послуга. Вона буде корисною для підлітків.

Олександр Воловоденко
Олександр Воловоденко журналіст, редактор

Реклама