В області 5 тисяч експрес-тестів на коронавірус уже направили до лікарень

26 березня, 11:27
В області 5 тисяч експрес-тестів на коронавірус уже направили до лікарень - фото 1

Та екстрених служб.

Три тисячі отримали госпітальні бази, та ще 2 тисячі обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф (під час викликів пацієнтів тестуватимуть тільки у разі необхідності). Про це розповів директор департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації Валерій Сердюк.

«Загалом на Дніпропетровщину доставили 8 тисяч клінічних експрес-тестів на COVID-19. 5 тисяч із них вже розподілили. Вони дозволяють протягом кількох хвилин визначити, чи є коронавірус в організмі. Вірогідність такої діагностики — 60–70%. Тестувати будуть усіх, хто потраплятиме до госпітальних баз із підозрою на інфекцію. Нині на Дніпропетровщині визначені два такі медзаклади», — сказав чиновник.


До госпітальних баз області направили три тисячі клінічних експрес-тестів. 1,5 тисячі – до Дніпровської міської лікарні №21 та стільки ж — до Криворізької інфекційної лікарні.

Нині в Україні — 156 підтверджених випадків COVID-19.
Із них два — на Дніпропетровщині. За інформацією обласної ради, їх повторні аналізи дали негативний результат. Це означає, що вірус вони побороли, але ця інформація потребує веріфікації Міністерства охорони здоров’я.

Нагадаємо, раніше С. Олійник прокоментував повернення наших громадян із балтійських країн. Голова обласної ради зазначив, що серед цих людей були не лише жителі Дніпра і регіону.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Джерело: Дніпропетровська ОДА
Поділитися: