В області 20 пожежників отримали сертифікати на санаторне лікування

19 травня, 14:59
В області 20 пожежників отримали сертифікати на санаторне лікування - фото 1

Таким чином на Дніпропетровщині відзначили рятувальників, які повернулися додому після успішної ліквідації пожеж у Чорнобильській зоні відчуження.

З перемогою над стихійним лихом вогнеборців привітав голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

«Рятувальники, які побороли наймасштабнішу пожежу в історії сучасної України, — справжні герої. Вони виконали вкрай відповідальну місію, пожертвувавши найціннішим — власним здоров’ям. Тому ухвалили рішення подарувати нашим рятувальникам сертифікати на лікування та реабілітацію у санаторіях області. Там вони зможуть і відновити здоров’я, і відпочити після повернення з бойового завдання», — сказав очільник області.


Рятувальники підкреслюють: набутий у Чорнобильській зоні досвід — безцінний. Такі навички не отримаєш на заняттях зі службової підготовки, з книжок чи методичок.

«Їхав туди із почуттям спортивно-змагального азарту. Важливо було довести самому собі: я зможу це подолати. Мій батько — ліквідатор аварії на ЧАЕС. Тому для мене було принципіальною справою: не схибити», — розповів командир відділення 65-ї пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС у Дніпропетровській області Микола Мініч.


Хлопець каже: найбільше його вразила злагодженість дій командирів усіх рангів та рядових бійців.

«Упевнений, саме це і допомогло нам перемогти палаючу стихію. А головне — я на власні очі впевнився у важливості рідної служби. Ми розуміли: вирушаємо не просто на лісову пожежу. У Чорнобилі на нас чатував ще й невидимий ворог — радіація. Та почуття обов’язку не дало шансу ані краплі сумнівів. Якщо треба буде, знов поїду на таке завдання», — підкреслив надзвичайник.


Отримані рятувальниками сертифікати дозволяють їм пройти 14-денне безкоштовне оздоровлення у санаторіях "Курорт Орлівщина" або "Славутич". Дійсні вони до 1 грудня цього року.

В області 20 пожежників отримали сертифікати на санаторне лікування - фото 115105


Нагадаємо, раніше нагороджений Президентом рятувальник із Дніпра розповів про пожежі в Чорнобильській зоні відчуження. Денис Міхеєв разом зі своїм загоном ліквідував верхову пожежу, яка могла призвести до повторення атомної катастрофи.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Источник: Дніпропетровська ОДА
Поділитися: