У МВС створили слідчу комісію, яка з’ясує причини стрілянини у Дніпрі

В МВС створили слідчу комісію, яка з’ясує причини стрілянини у Дніпрі. ФОТО:МВС - фото 1
В МВС створили слідчу комісію, яка з’ясує причини стрілянини у Дніпрі. ФОТО:МВС

У четвер, 27 січня, у МВС України повідомили про створення спеціальної слідчої комісії, яка візьметься за з'ясування причин стрілянини на заводі "Півдемаш" у Дніпрі.

У МВС створили слідчу комісію, яка з’ясує причини стрілянини, що сталася вчора на території заводу “Південмаш”. Про це повідомили у пресслужбі міністерства.

«Комісія, яку очолив перший заступник Євген Єнін, яка протягом місяця ретельно має перевірити не тільки цей випадок, але ще й інші випадки небойових втрат, які відбуваються в Національній гвардіїї, прикордонній службі і дати пропозиції по тому, що потрібно змінити для того, щоб таких випадків ніколи не ставалося в майбутньому», — сказав міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський.

Нагадаємо, що 27 січня 20-річний солдат Рябчук Артемій Юрійович 2001 року народження почав стріляти по товаришах по службі. Після чого втік зі зброєю. Його оголосили у розшук. О 9:30 молодика затримали у Підгородному.

Внаслідок цього 5 людей загинули, а ще 5 отримали поранення. Під час надання медичної допомоги померла військовослужбовець НГУ, яка також отримала вогнепальні поранення. У місті запроваджено поліцейську операцію "Сирена".

Четверо з поранених перебувають у лікарні імені Мечникова, один — у 16 ​​лікарні, у відділенні відновлювальної хірургії та реабілітації кисті.

ДБР порушило справу за трьома статтями:

  1. ст. 115 (вбивство)
  2. ст. 408 (дезертирство)
  3. ст. 410 (викрадення та присвоєння зброї та боєприпасів)

Слідчі ДБР перевіряють психічний стан стрільця та мотиви.

Реклама

Щербачов Андрій
Щербачов Андрій Редактор сайту 34.ua. Більше 10 років пишу у блогах про лондонський Арсенал. Люблю писати про спорт, музику та кіно.

Реклама