У Києві проходить засідання по закритій справі "Роттердам+"

У Києві проходить засідання по закритій справі "Роттердам+" - фото 1

Спроби реанімувати справу "Роттердам+". Попри те, що прокурори вже 4 рази припиняли провадження, бо розслідувати нічого, суди приймають нові позови.

Позивачі — феросплавні заводи — хочуть скасувати рішення САП і поновити слідчі дії. Проте за 3 роки зловживань слідство не знайшло, збитків і потерпілих теж немає. Одна з експертиз довела: формула, за якою рахували ціну на вугілля у 2014-2016 роках, була прозорою і обґрунтованою. Сьогодні одна суддя Вищого антикорупційного суду отримала всі чотири позови, і вона вирішуватиме, як далі розглядати ці звернення до суду.

Реклама

«Слідча суддя має вирішити відповідне питання, про об’єднання, і прийняти в подальшому рішення про законість або незаконність моєї постанови про закриття», — пояснив в. о. начальника п’ятого відділу спеціалізованої антикорупційної прокуратури Денис Демків.
«Нікопольський та Запорізький займаються маніпулюванням в розподілі справ та намагаються за допомогою подачі в різні дні та в різний час маніпулювати, і таким чином обирати суд, що є недопустимим. Очікуємо, що представник заводів буде вчиняти ще якісь провокації для затягування процесу, не об’єднання скарг для єдиного судового розгляду», — пояснила адвокатеса у справі "Роттердам+" Ірина Одинець.

Реклама