В Іспанії під час спроби зробити селфі розбилася дніпрянка

Евгения Пилипец - фото 1
Евгения Пилипец

26-річна українка впала з оглядового майданчика в прірву. Її доправили до медиків, проте врятувати дівчину не вдалося.

В Іспанії під час зробити зробити селфі загинула уродженка Дніпра. Нещасний випадок стався ввечері 14 вересня в місті Бенідорм, розташованому на східному узбережжі країни.

За словами очевидців, дівчина перелізла через перила оглядового майданчика для того, щоб зробити селфі. Але потім вона втратила рівновагу і впала в прірву.

Рятувальники витягли потерпілу з прірви і передали лікарям для надання медичної допомоги. Однак, від отриманих травм дівчина померла в лікарні.

За даними ЗМІ, загиблою виявилася 26-річна Євгенія Пилипець, яка працювала кастинг-директором київської гумористичної студії "Мамахохотала".

Відзначимо, що це не перший резонансний випадок з селфі, що завершився трагічно. Згідно з результатами глобального дослідження 2018 року, число людей, які загинули під час зйомок ризикованих селфі в період з жовтня 2011 по листопад 2017 рік становило 259 осіб. Лунали думки, що для зменшення ризиків, слід вводити більш жорсткі заходи безпеки. Так дослідники з Національної бібліотеки медицини США рекомендували вводити в небезпечних місцях заборонені зони для селфі.

Реклама

Читайте також: У Кривому Розі під час роботи загинуло 3 співробітника водоканалу

 

Реклама