В Instagram збираються обмежити використання підлітками платформи

В Instagram збираються обмежити використання підлітками платформи - фото 1

У застосунку з’являться нові функції, що будуть обмежувати час використання і показ контенту для підлітків.

В Instagram запровадять нову функцію, яка буде защихати підлітків від шкідливого змісту та заохочувати їх "відпочити" від платформи. Про це повідомляє "The Verge".

Президент Facebook з глобальних питань Нік Клег ухвалив таке рішення, після того, як колишня співробітниця компанії Френсіс Хауген виступила перед Конгресом. Під час своєї промови жінка оприлюднила внутрішні дослідження компанії, які показали, що Instagram може негативно вплинути на психічне здоров'я підлітків.

«Ми збираємося представити щось, що, я думаю, буде мати велике значення, а саме, коли наші системи будуть бачити, що підлітки дивляться один і той же контент знову і знову, і цей контент згубно впливає на їхнє самопочуття, ми підштовхнемо їх до перегляду іншого контенту», — сказав Клегг.

Крім цього, в Instagram планують додати функцію контролю переглянутого контенту підлітками для батьків, та ще одну, під назвою “візьміть перерву”. Вона буде пропонувати підліткам просто відпочити від використання застосунку.

Коли саме з'являться нововведення, поки що невідомо.

Реклама

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Facebook, Instagram і WhatsApp відновили роботу після збою. Збій у роботі додатків Facebook, Instagram і WhatsApp тривав понад п'ять годин. 4 жовтня ввечері масово перестали працювати соціальні мережі Instagram, WhatsApp і Facebook. Також були проблеми з доступом по всьому світу у Twitter, Google і Amazon. Додатки тимчасово не працювали.

Реклама