В Індії ввели мільярдну дозу вакцин від коронавірусу

Вакцинування у Індії - фото 1
Вакцинування у Індії

Індія ввела 1 мільярд доз вакцин проти COVID-19. Подолавши цю позначку, Індія стала другою після Китаю за темпами вакцинації.

21 жовтня, В Індії, ввели мільярдну дозу вакцин проти коронавірусної хвороби. Таким чином, Індія стало другою країною, після Китаю за темпами вакцинації.

Близько 75% дорослого населення Індії, що відповідає критеріям, отримали хоча б одну дозу, а близько 30% пройшли повну імунізацію. Про це повідомляє АР.

Щеплення в місцевій лікарні Нью-Делі - фото 195206

Щеплення в місцевій лікарні Нью-Делі
Фото: АР

Навесні, в Індії, дельта-штамм коронавірусу, який вперше виявили у країні рік тому, заражав сотні тисяч осіб щодня. Тоді лікарні були переповнені пацієнтами, заповнювались місця кремації.

Зазначено, що вчора там підтверджено близько 14 тисяч нових заражень. Дослідження наявності антитіл до вірусу влітку показали, що більше 60% населення вже мають імунітет до коронавірусної інфекції.

Наразі в Індії щодня вводять п'ять млн доз вакцини, це 20% від пікового значення.

Лікарів вітають з мільярдною вакциною - фото 195205

Лікарів вітають з мільярдною вакциною
Фото: АР

Нагадуємо, раніше ми повідомляли про те, що у Дніпрі був встановлений новий добовий рекорд по кількості виповнених щеплень від COVID-19. За вчорашній день вакцинувалися 12 тисяч осіб.

Також ми писали про те, що що з сьогоднішнього дня, 21 жовтня, діють нові правила перевезення пасажирів по Україні. Нові правила стосуються як регулярних, так і нерегулярних перевезень пасажирів. Йдеться про автомобільний транспорт на автобусних маршрутах, авіаційний та залізничний транспорт міжобласного сполучення.

Крім того, ми повідомляли про те, що у Великобританії поширюється нова, більш заразна, форма коронавірусної хвороби. Називають новий вид інфекції - AY.4.2 – це варіація Дельта-штаму коронавірусу, проте він має більшу заразність, ніж Дельта, практично на 10-15%.

Реклама

Реклама