В Індії через повені загинули щонайменше 26 осіб

В Індії через повені загинули щонайменше 26 осіб - фото 1

В Індійському штаті Керала пройшли сильні дощі, які викликали повені, підтоплення та зсуви.

На півдні Індії, 17 жовтня, у кількох районах штату Керала сильні дощі викликали масштабні повені, підтоплення та зсуви. Катаклізми забрали життя щонайменше 26 осіб в штаті Керала. Про це повідомляє Сіньхуа з посиланням на місцеву владу у понеділок, 18 жовтня. Зазначено, що в кількох районах штату зливи викликали підтоплення, повені та зсуви. Більш як 10 осіб вважаються зниклими безвісти через зсуви, що супроводжувалися сильними зливами.

Влада доручила Національним силам реагування на стихійні лиха (NDRF) і збройним силам країни провести рятувальні роботи і надати допомогу постраждалим. Місцеві ЗМІ повідомляють, що більше десяти осіб вважаються зниклими без вести через зсуви, що супроводжувалися сильними зливами. Один із чиновників повідомив, що рятувальники шукають зниклих людей серед завалів у округах Коттаям і Ідуккі.

Міністр внутрішніх справ Індії Аміт Шах зауважив, що постійно стежить за ситуацією в деяких районах штату у зв'язку з сильними дощами і повенями. Також зазначено, що уряд надасть всю можливу підтримку, щоб допомогти людям, які її потребують.

Наразі в Індії вживають всіх необхідних заходів для порятунку людей у постраждалих районах і евакуації жителів населених пунктів, схильних до зсувів і повеней.

Нагадуємо, раніше ми повідомляли, що в Афганістані підірвали мечеть. 15 жовтня у провінції Кандагар під час п’ятничної молотиви у шиїтській мечеті підірвалася бомба. Мечеть Бібі-Фатіма — одна з найбільших в Кандагарі, тому людей там в момент теракту знаходилось багато. Є загиблі.

Також ми писали про те, що у Туреччині в курортному Кемері в лісовій зоні в Гейнюк на плато Учолук виникла масштабна лісова пожежа.

Реклама

Реклама