У Грузії помер оператор, побитий противниками ЛГБТ-маршу

Фото: news.liga.net  - фото 1
Фото: news.liga.net

У Тбілісі помер оператор, якого побили противники ЛГБТ-маршу. В його організмі знайшли 4 види наркотиків.

У Тбілісі 5 липня противники ЛГБТ-маршу побили оператора Олександра Лашкараву, а 11 липня чоловіка знайшли мертвим. Про це повідомляє пресслужба Міністерства внутрішніх справ Грузії.

Реклама

У Тбілісі гомофобні групи зірвали проведення місцевою ЛГБТ-спільнотою "Маршу гідності". Також вони напали і на представників преси. Тоді постраждали більше 50 журналістів. Крім того, було жорстоко побито оператора одного з телеканалів країни Олександра Лашкараву. Його госпіталізували з переламами кісток обличчя. Чоловікові провели хірургічну операцію. Але потім він продовжив лікування вдома.

Унаслідок сутички було затримано 5 осіб. Триває слідство.

Побитий оператор - фото 179923

Побитий оператор
Фото: news.liga.net

Зазначимо, що побитого оператора Олександра Лашкараву 11 липня знайшли мертвим у власній квартирі. У зв'язку з його смертю було проведено понад 200 слідчих і процесуальних дій. Допитано 110 осіб. Також вивчили 65 відеозаписів із камер відеоспостереження. Але для встановлення причини смерті призначено судово-медичну експертиза із залученням незалежних експертів.

«Згідно з хімічним висновком, у зразку, взятому з тіла загиблого, були виявлені 4 види різних наркотиків. Згідно з експертизою, причиною смерті могло стати передозування цими речовинами», — йдеться в повідомленні.

Також пресслужба Міністерства внутрішніх справ Грузії опублікувала деталі пересування оператора, які були складені внаслідок вивчення приватних систем відеоспостереження. Так, він разом зі своїм другом купили в одному з наркомагазинів наркотики й одноразові шприци. А "дозу" прийняли в одному з лісових масивів.

«Згідно зі свідченнями, Олександр Лашкарава почував себе погано після того, як прийняв наркотики. Друг намагався привести його до тями. Але після безуспішних спроб він дістається до однієї з прилеглих медичних установ, де запитує в лікувальному закладі спеціальні ліки, щоб "витягнути" оператора з передбачуваного передозування наркотиками», — повідомляють у пресслужбі.

З певних причин товариш не встигає відвезти Олександра Лашкараву до медичного закладу і повертається до нього, де знову намагається допомогти другу оговтатися від передозування. І йому це вдається. Але оператору знову ставало погано.

Через деякий час Олександр Лашкарава повертається до свого будинку. Але вже вранці 11 липня його родичі зателефонувала у "швидку". Прибувши, медики констатували смерть оператора, після чого викликали поліцію.

Раніше ми повідомляли про те, що в Дніпрі копи вилучили у наркозбувача речовини вартістю понад 100 тисяч гривень.

Реклама