В Дніпрі з’явилися ще два почесних громадянина

Віктор Ченцов та Геннадій Півняк. Фото: Інформатор - фото 1
Віктор Ченцов та Геннадій Півняк. Фото: Інформатор

Почесними громадянами Дніпра стали ще двоє людей. Відтепер у місті проживає півсотні володарів цього звання.

20 жовтня на одинадцятій сесії міської ради Дніпра депутати прийняли рішення присудити звання “Почесний громадянин міста Дніпра” двом людям. Ними стали Ченцов Віктор Васильович і Півняк Геннадій Григорович.

Віктор Ченцов – перший проректор та голова вченої ради Університету митної справи та фінансів, доктор історичних наук, доктор наук з державного управління, професор, заслужений діяч науки і техніки України, державний радник митної служби ІІ рангу.

Геннадій Півняк – вчений у галузі енергетики, засновник наукової школи гірничої та металургійної електроенергетики, голова вченої ради Національного технічного університету «Дніпровська політехніка», академік Національної академії наук України.

Відтепер званням почесного громадянина Дніпра володіють 50 осіб.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі нагородили 30 кращих педагогів області. У Дніпрі відзначили нагородами кращих педагогів. Їх обрали з-поміж майже 2 сотень претендентів. Журі оцінювало методи роботи педагогів та досягнення їхніх учнів. Окрім квітів та дипломів, кожен з кращих працівників сфери освіти отримав по 12 тисяч гривень.

Також ми повідомляли про те, що жителів Дніпропетровщини відзначили державними нагородами. Мешканців Дніпропетровщини відзначили державними нагородами. Президент України Володимир Зеленський присвоїв почесні звання шістьом жителям регіону. Відзнаки вручив перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Орлов.

Крім того, у Дніпрі нагородили сім'ї, в яких народилися діти у День міста. Батьків привітала міська влада. Кожну родину поздоровили квітами та вручили грошові сертифікати. Загалом у Дніпрі на День міста народилися 32 малюки — 15 дівчаток та 17 хлопчиків.

Реклама

Реклама