У Дніпрі вартість тепла у платіжках за січень буде на 15% меншою

06 лютого, 13:20
У Дніпрі вартість тепла у платіжках за січень буде на 15% меншою - фото 1

Про це заявив мер Борис Філатов.

Він пов’язав цю знижку з системною модернізацією мереж.
Цифри у платіжках переглянуть не лише для населення, а й для громадських і релігійних організацій, котрі функціонують у Дніпрі.

"За останні роки місто вклало у тепломодернізацію чималі гроші. Це -—кошти жителів територіальної громади, платників податків. Тож і користь від цього відбивається на ваших особистих бюджетах. У нас був досвід грудня, і ця практика продовжуватиметься надалі", — зазначив міський голова.


Додадуть ці 15 відсотків до 30% знижки за минулий місяць чи, насправді, відбулось підвищення вартості теплопостачання після грудневого експерименту – невідомо.
У разі отримання несправедливої платіжки дніпряни можуть звертатися на гарячу лінію мерії, її телефони такі: 056 732 12 12, 095 732 12 12, 096 732 12 12 та 073 732 12 12.

Нагадаємо, раніше мер Дніпра Борис Філатов заявляв, що у місті буде встановлений єдиний тариф на теплопостачання. Оскільки для міського бюджету стало обтяжливим покривати різницю тарифів для жителів правого і лівого берегів.


Також через теплу погоду в грудні дніпряни заплатити за опалення менше. На 30 відсотків: заощадити вдалось від 200 до 500 гривень кожній людині.


А ще на Дніпропетровщині підняли тариф на воду. Профільна національна комісія підняла тариф по країні, в середньому, на 15-20 відсотків.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Источник: Дніпровська міська рада
Поділитися: