В Дніпрі у лікарні Мечникова провели огляд ветеранів Другої світової війни

23 жовтня, 20:10
В Дніпрі у лікарні Мечникова провели огляд ветеранів Другої світової війни - фото 1

Такі акції у лікарні Мечникова проводять декілька разів на рік.

Акцію приурочили до 77-ї річниці визволення Дніпра від фашистських загарбників. Цю дату щороку згадують 25 жовтня. До медзакладу прийшли понад 10 ветеранів. Найстаршим на початок війни було 14 років. Вони кажуть, для них такі акції — важливі. Адже через карантин важко потрапити до вузькопрофільних лікарів.

“Можна сказати багато болячок, але я прошу пройти судинного лікаря, тому як у мене дуже проблемні ноги, судини. Я вже давно лікуюся у ендокринолога, хочу, щоб тут мене обстежили”, - говорить ветеранка Другої світової війни Ольга Свистун.
“У нашому районі 15 тисяч ветеранів, в тому числі залишилося 50 осіб інвалідів та учасників бойових дій. Прийти на прийом до фахівця, висидіти чергу, пройти обстеження, а потім пройти ще додатково УЗІ, кардіограма і тд. І це все еще ускладнюється тим, що коронавірус”, - додає учасниця ради ветеранів Соборного району Ніна Вітка.

Такі акції у лікарні Мечникова проводять декілька разів на рік. А ветеранів з інвалідністю — медики у тому числі оглядають вдома.

“Всі вони у віці 90+. Всім їм потрібна допомога і підтримка і медиків, і соціальних служб. І наші лікарі виїжджають до них додому. Надаємо допомогу тим, хто не може встати з ліжка, проводимо всі обстеження, призначаємо лікування”, - поясню генеральний директор ОКМ ім. Мечникова Сергій Риженко.
Поділитися: