В Дніпрі сьогодні зміниться рух тролейбусів

04 лютого, 14:10
В Дніпрі сьогодні зміниться рух тролейбусів - фото 1

Це пов’язано з ремонтом контактної мережі на проспекті Гагаріна — на ділянці від вулиці Лазаряна до Казакова.

Маршрути № 16, № 21, № кільце "А" та № кільце "Б" закінчать роботу раніше. Останній шістнадцятий тролейбус з житлового масиву "Тополь-3" поїде о 21:45. А від Історичного музею — о 22:03.

Останній тролейбус маршруту № 21 від’їде від житлового масиву "Сокіл-2" о 21:20. А з Історичного музею — о 21:32. Останній тролейбус від вулиці Тітова за маршрутом кільце "А" відправиться о 21:07. А від Історичного музею — о 21:42. І останній тролейбус з вулиці Тітова, але за маршрутом кільце "Б", поїде о 22:02. Від Залізничного вокзалу — о 21:34.

Нагадаємо, раніше у Кривому Розі на лінію виїхав 11-й тролейбус з дизельним генератором. Машину виробництва Південмашу, 1993 року випуску, вкоротили, відновили кузов, оновили систему управління, салон та інші комплектуючі.

Також знову був перенесений суд з підвищення вартості проїзду у дніпровському громадському транспорті. Наступне засідання планується 3 березня.

А ще в Кривий Ріг почали надходити тролейбуси для нового маршруту. Вони придбані за кредитні гроші Європейського банку реконструкції та розвитку.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Источник: Дніпровська міська рада
Поділитися: