В Дніпрі розповілі про те, як і коли завершиться навчальний рік у школах

В Дніпрі розповілі про те, як і коли завершиться навчальний рік у школах - фото 1

Навчальний рік у школах міста завершиться 29 травня, дистанційно.

Відповідні рекомендації надало Міністерство освіти та науки України. При цьому підсумкові контрольні роботи проведуть за гнучким графіком, таким чином складатимуть ЗНО і випускники 11-х класів.
Також начальниця управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Оксана Салогуб повідомила про те, що навчальний рік не подовжать (навіть якщо термін карантину буде змінений).
Ще учні дев’ятого і четвертого класів не складатимуть цього року державну підсумкову атестацію. У їхніх свідоцтвах про здобуття початкової або базової середньої освіти навпроти ДПА стоятиме позначка "звільнено".

«Усі табелі успішності учнів, які не переходять до інших навчальних закладів, будуть надіслані в електронному варіанті дитині або батькам. Для тих, хто переходить до іншого навчального закладу, у післякарантинний період буде оформлено та видано документи. Свідоцтва про базову середню освіту видадуть не пізніше ніж 15 червня. Учні перших і других класів не мають табелів успішності, їм видають свідоцтва досягнень», — сказала заступниця директора методичного центру при департаменті гуманітарної політики ДМР Олена Саєнко.


Крім цього, вона зазначила, що усі оцінки, які учні отримують під час дистанційного навчання, вчителі вносять до електронного журналу. А підсумкові контрольні роботи можуть бути у вигляді тестів, проєктів або есе — це педагог визначає сам.

Як розповіла директорка КЗО "СЗШ № 21", очільниця педагогічної ради при міському голові Антоніна Змієнко, у школах Дніпра розробляються графіки проведення підсумкових і тематичних робіт.

«Хочу запевнити усіх: структура навчального року буде виконана, він завершиться 29 травня. До цього часу усі учні отримають річні оцінки. Принципи, з якими ми підходимо до навчання, передусім спрямовані на здоров’я дітей. Бо ми розуміємо, що на дистанційному навчанні учні більше часу проводять за комп’ютером, при цьому роблять домашні завдання, а контроль батьків за ними пильніший, ніж до карантину. Це може викликати перенавантаження учнів, а допустити цього не можна, тож учителі використовують різні форми роботи на різних платформах», — каже Антоніна Змієнко.


Нагадаємо, раніше у Дніпрі розповіли, як працюють приватні школи і дитсадки на карантині. Зокрема, учні працюють з учителями у спеціальних Інтернет-додатках, а також можуть подивитися уроки по телевізору.

Також у мережі з'явився фейк про затверджене перенесення ЗНО. Згідно з фальшивим докуменом, проведення тестувань нібито призначили на червень.

А ще у Дніпрі тривають ремонти у приблизно ста школах. Про це розповів мер Борис Філатов.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама