В Дніпрі понад 70 % мешканців підписали декларації із лікарями закладів первинного рівня

09.01.2020, 10:32
В Дніпрі понад 70 % мешканців підписали декларації із лікарями закладів первинного рівня - фото 1

Про це під час прямої телефонної лінії розповіла начальниця відділу первинної медичної допомоги департаменту охорони здоров’я населення Дніпровської міської ради Тетяна Кравець.

Також за її словами, нині кожна амбулаторія центру оснащена обладнанням для проведення обстеження та надання медичної допомоги всім віковим категоріям - електрокардіографами, аналізаторами крові та сечі, глюкометрами, спірографами, пульсоксиметрами, тощо. Попри фінансування з Національної служби здоров'я України заклади первинної ланки підтримує і місто.

«Так, у рамках муніципальної комплексної програми "Здоров’я населення м. Дніпра" торік закуплено обладнання на суму близько 5 мільйонів гривень, витратних матеріалів для проведення діагностичних досліджень на 1.3 мільйона гривен. Окрім того, для забезпечення пільгових категорій населення необхідними лікарськими засобами та лікувальним харчуванням з міського бюджету було виділено 139.6 мільйонів гривень», – сказала Тетяна Кравець.


Представниця департаменту додала, що:

- Пацієнтам, які мають декларацію із сімейним лікарем, надають рецепти для отримання ліків за урядовою програмою «Доступні ліки». За 2019 рік у цій програмі взяли участь 57.6 тисяч пацієнтів Дніпра з серцево-судинними захворюваннями, цукровим діабетом і бронхіальною астмою. Запрошуємо мешканців міста, які ще не уклали декларації з сімейними лікарями, до центрів первинної медико-санітарної допомоги. Обирайте свого сімейного лікаря, терапевта, педіатра та будьте здорові!


Нагадаємо, раніше у Марганці реконструювали інфекційне відділення міської лікарні. В ньому зробили капремонт вперше за більш тридцять років.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини прямо до свого месенджеру? Підписуйтесь на наш канал в Telegram.

Джерело: Дніпровська міська рада
Поділитися: