В Дніпрі підбили підсумки минулого року у медичній сфері

15.01.2020, 14:11
В Дніпрі підбили підсумки минулого року у медичній сфері - фото 1

Цій темі була присвячена прес-конференція заступника міського голови та директора департаменту охорони здоров’я населення Днпровської міської ради Андрія Бабського, яка пройшла вчора, 14 січня.

Міська рада Дніпра торік виділила на медицину 500 мільйонів гривень. Ще 800 мільйонів надійшло від держави, в якості субвенції. Також у 2019 році у центрах медико-санітарної допомоги провели поточні ремонти та оновили обладнання амбулаторій. Також міська рада у минулому році, в рамках комплексної програми «Здоров’я населення Дніпра» на 2018-2022 роки, виділила 57 мільйонів гривень на забезпечення ліками пацієнтів пільгових категорій.

«У 2019 році дніпряни підписали 708 тисяч декларацій із сімейними лікарями. Я закликаю дніпрян, які ще не обрали сімейного лікаря, зробити це. Бо це важливо як для пацієнта, так і для лікаря. Фінансування первинної медицини Національною службою здоров’я України відбувається, у тому числі, і в залежності від кількості підписаних декларацій», – зазначив чиновник.


Щодо вторинної ланки медицини, то у 2019 році для лікарень Дніпра місто придбало обладнання на 18 мільйонів гривень, а саме: цифровий рентгенівський апарат, 7 апаратів для ультразвукової діагностики, 4 гематологічні та 2 біохімічні аналізатори, 6 сечових аналізаторів, а також установки у дитячі стоматологічні поліклініки.

«У рамках комплексної програми торік у Дніпрі вперше провели кохлеарну імплантацію 7 дітям із вадами слуху на загальну суму 5 мільйонів гривень. Також уперше в місті було виділено 3 мільйони гривень на стоматологічну допомогу дітям. 23 мільйони були виділені на відшкодування вартості інсуліну. Для проведення ремонтних робіт та оснащення меблями було виділено майже 14 мільйонів гривень. Завдяки цьому нам вдалося поміняти понад 200 вікон, більш ніж 100 кабінетів у лікарнях та поліклініках оснастити новими меблями та обладнанням, 29 палат у дитячих відділеннях міської лікарні № 1 повністю обладнали новими меблями», – каже заступник міського голови Дніпра.


Місто також надає медичну допомогу учасникам АТО-ООС. Так, торік 199 осіб з цієї категорії змогли поставити зубні протези, а 60 - зубні імплантати.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у Кривому Розі з'являться два ангіографічних відділення. Про це повідомив начальник управління охорони здоров'я Кривого Рогу Костянтин Мурашко.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини прямо до свого месенджеру? Підписуйтесь на наш канал в Telegram.

Джерело: Дніпровська міська рада
Поділитися: