В Дніпрі чоловік спустив на поліцейських собак

В Дніпрі чоловік спустив на поліцейських собак - фото 1

В суботу, 16 жовтня, у поліцію надійшло повідомлення про домашнє насильство. Прибувши на місце події правоохоронці зіштовхнулися з небезпекою – на них чоловік натравив своїх собак.

В Індустріальному районі Дніпра, на вулиці Усенка 9, близько 12:00 у поліцію надійшло повідомлення про домашнє насильство у багатодітній родині. Дзвонила жінка, яка повідомила, що її сусід б’є своїх дітей від 1 до 10 років. Правоохоронці виїхали на місце події для з’ясування всіх обставин. Поліцейські прибули за вказаною адресою, там їх зустріла нетвереза жінка, яка була у сусідки та повідомила, що її колишній чоловік, з яким вона проживає у одній квартирі побив їх спільного сина восьми років, наразі зачинився в квартирі разом з дітьми, не відчиняє двері та агресивно себе поводить.

Правоохоронці намагалися поговорити з чоловіком, але чоловік відмовлявся відкривати двері та йти на контакт. Чоловік нецензурно виражався та погрожував фізичною розправою, а саме погрожував нацьковувати на поліцейських двох собак бійцівської породи пітбуль, які знаходились з ним в квартирі. В ході діалогу чоловік відчинив двері та під час адміністративного затримання знову став агресивним та надав собакам команду "Взяти!". Собаки кинулися на співробітників поліції, їх вдалося відштовхнути та зайняти безпечну позицію. Після цього чоловік знову зачинився в квартирі.

На місце події було викликано екіпаж допомоги, швидку допомогу, зооконтроль. Після прибуття на допомогу екіпажей чоловік вийшов з квартири та був затриманий. Дітей забрала їх мати. Лікарі, які прибули, оглянули дітей, у хлопчика восьми років було виявлено гематому під правим оком. Дітей вилучено не було.

Наразі, за непокору працівнику поліції та за домашнє насильство розпочато слідство. Про це було повідомлено пресслужбою Патрульної поліції.

Нагадуємо, що раніше ми повідомляли про те, що у Харкові 5 бійцівських собак загризли господарку. 16 жовтня близько 17:00 у поліцію зателефонувала жінка й повідомила, що виявила тіло своєї сусідки, яку загризли собаки.

Раніше ми писали про те, що у липні, під час прогулянки на жительку Дніпра несподівано напав собака породи хаскі. Тварина вчепилася в обличчя жінки та завдала травми підборіддя, вух, шиї й ноги.

Реклама

Реклама