В АТ «Дніпрогаз» з’явилася нова послуга: обслуговування внутрішніх газопроводів

15 червня, 18:38
Актуально
В АТ «Дніпрогаз» з’явилася нова послуга: обслуговування внутрішніх газопроводів - фото 1

Згідно із законом, за стан внутрішніх газопроводів повинні відповідати господарі будинку. У «Дніпрогазі» стан труб можуть перевірити за допомогою спеціальних приладів. Зараз послугу можна замовити по акції.

Перевірити, чи немає витоку газу. Таку послугу Ольга замовила, бо переймається за власну безпеку. Каже, заплатила лише 300 гривень і тепер упевнена – газові мережі у справному стані.

«Я завжди стежу за своїми газовими мережами. І от почула про акцію, вирішила скористатись. Узгодили дату, коли виїде спеціаліст перевірити газопровід на витік газу. І ось сьогодні слюсар приїхав», – розповіла жителька підгородного Ольга Вітюк.

Фахівці спеціальним приладом обстежують внутрішні мережі, аби переконатися, що немає витоків газу, якщо знаходять – усувають. Перевіряють також герметичність з’єднань, працездатність та змащування запірних кранів.

У «Дніпрогазі» кажуть: із початку року аварійна служба опрацювала понад шість із половиною тисяч викликів. 80 відсотків заявок – саме через витоки блакитного палива. Відтак у компанії пропонують нову послугу – технічне обслуговування внутрішніх газопроводів. Аби нею скористатися, слід укласти відповідний договір.

«У попередні періоди технічне обслуговування виконували газорозподільні компанії за рахунок тарифів на доставку газу, які затверджуються державним регулятором. З серпня 2018 року ці кошти на ТО в тарифі на доставку не передбачені. Отже, акцентую увагу, що така послуга надається за окремим договором. Також, згідно чинного законодавства, відповідальність за безпечну експлуатацію та технічне обслуговування газових мереж покладена на власників газифікованих домоволодінь», – розповів начальник управління зовнішніх комунікацій АТ «Дніпрогаз» Микита Лучкін.

Отримати консультацію та замовити послугу з технічного обслуговування внутрішніх мереж за 300 гривень на рік дніпряни можуть через 104.ЮА, клієнтський простір на вул. Паторжинського, 24 або Контакт-центр.

Контакт-центр АТ «Дніпрогаз»

056 78 78 104
067 62 63 104

Реклама

Реклама