В аеропорту Кривого Рогу планують реконструювати термінал і злітно-посадкову смугу

Фото: прес-служба Діпропетровської обласної адміністрації  - фото 1
Фото: прес-служба Діпропетровської обласної адміністрації

У Кривому Розі реконструюють аеропорт. Там планують оновити злітно-посадкову смугу і термінал. З проєктом реконструкції ознайомився Президент України Володимир Зеленський під час робочої поїздки до Дніпропетровської області.

Сучасний аеропорт зможе залучати міжнародні авіакомпанії і розширити географію і кількість рейсів.

«Треба реалізувати ці плани і провести реконструкцію аеропорту», ​​— зазначив Володимир Зеленський.

Заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко зазначив, що і термінал, і злітно-посадкову смугу планують здати до кінця 2022 року.

В аеропорту вже встановили нове обладнання для обслуговування регулярних рейсів. Це дозволить приймати літаки типу A320 і Boeing 737.

Зеленський прибув до Кривого Рогу - фото 174049

Зеленський прибув до Кривого Рогу
ОДА

 

«Сучасний аеропорт — нові можливості для розвитку бізнесу, туризму, медицини. Від реконструкції виграє не тільки Кривий Ріг, а й вся область», — зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Реконструкцію злітно-посадкової смуги проведуть вперше за 40 років. Її розширять — розмір буде 2500 на 45 метрів. Це — світовий стандарт, який дозволить співпрацювати з міжнародними авіакомпаніями.

Відремонтують і перон. Встановлять сучасні системи для точного заходу на посадку, світлосигнальне обладнанням і систему метеорологічного забезпечення польотів.

Аеропорт відновлять до 2022 року - фото 174048

Аеропорт відновлять до 2022 року
ОДА

 

Працюють і над концепцією реконструкції терміналу, який зможе приймати 400 пасажирів на годину.

«Зараз працює термінал, який може приймати 100 осіб на годину. Цього достатньо, наприклад, щоб розмістити 180 пасажирів Боїнг-737. А нашим гостям потрібен сучасний сервіс. Адже вони вже були в "Борисполі", аеропортах Запоріжжя, Харкова», — поділився директор криворізького аеропорту Михайло Лашин.

Мер Кривого Рогу Костянтин Павлов додав, що аеропорт уже з'єднано з містом маршрутами комунального транспорту.