В аеропорту Дніпропетровщини почнуть працювати нові міжнародні авіакомпанії

14 лютого, 12:50
В аеропорту Дніпропетровщини почнуть працювати нові міжнародні авіакомпанії - фото 1

У 2020-му, вперше за 5 років, у аеропорту області працюватимуть нові міжнародні компанії.

На аеродромі зросте кількість рейсів і напрямків. Під час брифінгу в Дніпропетровській ОДА очільник області Олександр Бондаренко та перший заступник гендиректора Міжнародного аеродрому "Дніпро" Сергій Криворотченко повідомили, що зараз тільки ведуться переговори, а внести зміни планують до "літнього розкладу".

"Я звернувся до керівництва аеропорту з проханням залучити до роботи міжнародні авіакомпанії, які відкрили додаткові рейси як по Україні, так і за кордон. Там охоче підтримали ініціативу. Вперше за п'ять років наш аеропорт виходить зі стану занепаду і стає на шлях розвитку, — розповів голова облдержадміністрації Олександр Бондаренко. — Крім того, це підготовка до відкриття нового аеропорту. Так, вже з першого дня роботи сучасний термінал буде заповнений пасажирами, а злітно-посадкова смуга — літаками міжнародних авіакомпаній".


Відомо, що до робіт будуть залучені не менше 2-х нових авіакомпаній. Також в переговорах брали участь і перевізники, які вже літають з аеропорту.

"Зараз уся авіаційна промисловість саме планує "літній розклад", який почне діяти з 29 березня. Запропонували їм внести туди і наш аеропорт. Розглядаємо можливість ввести нові рейси в країни Європи і Туреччини. При цьому враховуємо технічні можливості аеропорту. Враховуємо і те, що вперше в Україні всередині території працюючого аеропорту розгорнуться будівельні роботи", — пояснив перший заступник гендиректора аеродрому Сергій Криворотченко.


Торік міжнародного аеродрому "Дніпро" виповнилося 78 років. Нині там працюють "МАУ", "Роза вітрів", "Ellinair". Вони здійснюють рейси до Києва, Івано-Франківська, Відня, Тель-Авіва, Шарм-ель-Шейха.

Зазначимо, що влітку 2020 поруч зі старим аеропортом почнуть будівництво терміналу і VIP-терміналу в єдиному комплексі, які будуть мати високу пропускну здатність, — до 3 мільйонів осіб на рік. А нова злітно-посадкова смуга довжиною в 200 м буде здатна приймати повітряні судна всіх типів, зокрема Боїнг 777.

Раніше ми повідомляли, що в Україні вже майже тиждень працює сервіс "Дія". Завдяки йому всі державні послуги можна буде отримати онлайн. Замість карток, посвідчень і папірців — один додаток в телефоні.

Валерія Малихіна

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Джерело: Днепропетровская ОГА
Поділитися: