В 2021 році обласну стипендію отримуватимуть 77 спортсменів і тренерів Дніпропетровщини

В 2021 році обласну стипендію отримуватимуть 77 спортсменів і тренерів Дніпропетровщини - фото 1

Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Дніпропетровська ОДА встановила обласні щомісячні стипендії провідним спортсменам і тренерам регіону. В 2021 році грошове заохочення будуть отримувати 77 осіб.

Серед стипендіатів — чотири спортсмени, які завоювали ліцензію на участь у літніх Олімпійських іграх в Токіо. Це легкоатлетки Ярослава Магучіх і Анна Рижикова, плавець Денис Кисіль і метальник молота Михайло Кохан. 13 стипендіатів — претенденти на участь в Олімпійських іграх, 19 — в Паралімпійських іграх і 29 — в Дефлімпійських іграх. Ще 12 — тренери. Провідні спортсмени та їхні тренери отримуватимуть щомісяця від 5 до 15 тисяч грн.

Реклама

«Дніпропетровщина завжди пишалася своїми спортивними талантами. Вони прославляють область і всю Україну на світовій арені. За гучними перемогами стоїть щоденна важка праця. Зараз провідні спортсмени та тренери готуються до Олімпійських, Паралімпійських і Дефлімпійських ігор, які відбудуться в 2021 році. Щоб підтримати їх, призначили щомісячну обласну стипендію. Виплати протягом усього року будуть отримувати 77 майстрів у найрізноманітніших видах спорту», — розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

 

Олександр Акуленко
Олександр Акуленко журналіст, редактор

Реклама