В 2019 коледж культури і мистецтв отримав нові музичні інструменти

13 січня, 16:04
В 2019 коледж культури і мистецтв отримав нові музичні інструменти - фото 1

За допомогою обласного рахунку Дніпропетровському коледжу вдалося придбати нові інструменти.

Як повідомили в управлінні культури, національностей та релігій ОДА, це перше оновлення музичного інвентарю за 30 років.

«Переважна більшість інструментів, які використовуються в коледжі, випуску 60-х років минулого століття. Вони застаріли і не відповідають сучасним професійним вимогам. Для деяких з них не спрацює навіть дорога реставрація через брак запасних частин, адже такі моделі інструментів вже зняті з виробництва. Наприклад, фортепіано «Україна» не виробляють уже 30 років », - розповіла начальник управління Наталія Першина.

Для коледжу придбали три піаніно «Yamaha» і акордеон "Weltmeister».

«Нові інструменти для вихованців Дніпропетровського коледжу культури і мистецтв придбали вперше за тридцять років, - додала Наталія Першина. - Це дозволить уникнути зайвих великих бюджетних витрат на реставрацію і налаштування застарілих інструментів. А ще - зробити навчання більш комфортним і розширити репертуар».

Відзначимо, що на заміну музичних інструментів витратили 162 тисячі гривень.

Раніше ми повідомляли, що у Дніпрі пройде соціальний концерт «Піккардійської терції». На одній сцені виступлять члени колективу і талановиті незрячі діти.

Валерія Малихіна

Хотите получать оперативные и важные новости прямо в свой мессенджер? Подписывайтесь на наш канал в Telegram.

Источник: Днепропетровская ОГА
Поділитися: