УЄФА вимагає прибрати "Героям Слава" з форми збірної України на Євро-2020

Фото: Facebook Андреій Павелко  - фото 1
Фото: Facebook Андреій Павелко

Спортивна асоціація УЄФА зобов'язала Україну прибрати гасло "Героям Слава" з форми збірної по футболу на Євро-2020. У ньому знайшли політичний підтекст і мілітаристський сенс. Претензій до карти із Кримом і напису "Слава Україні" асоціація не має.

Як повідомляють у РБК-Україна, посилаючись на коментар представників УЄФА, спочатку в організації не заглиблювалися в сенс гасла "Героям слава". Однак, після додаткової перевірки виявили, що в ньому є політичний, історичний підтексти і мілітаристський сенс. Таким чином слоган "Героям слава" порушує вимоги спортивної асоціації щодо відсутності на формах політичних підтекстів.

Тому УЄФА вимагає прибрати вітання з форми української збірної для виступу на Євро-2020.

Також в організації додали, що не мають претензій до зображення карти Криму на формі. Це пов'язано з тим, що діючі кордони України з окупованих півостровом визнані ООН. А напис "Слава Україні" відповідає регламенту УЄФА і не має політичного значення.

Раніше ми писали, що через форми української збірної обурилися російські депутати. Їм не сподобалося, що на футболці зображено кордони України, разом з окупованим Росією півостровом Крим.