Усі школярі Дніпра після зимових канікул повернулися до навчання

11 січня, 20:07
Усі школярі Дніпра після зимових канікул повернулися до навчання - фото 1

Однак через локдаун уроки — дистанційні. У школах кажуть: так займалися і торік. Утім, тепер навчальні заклади дотримуються додаткових правил.

Бо у січні почав діяти новий Санітарний регламент. За цим документом під час онлайн-занять діти мають менше часу проводити із гаджетами. Наприклад, першачки всього 10 хвилин, учні старших класів — не більше, ніж півгодини.

«Все інше — це офлайн. Це інші завдання, але протягом цих 10 хвилин, наприклад, у початковій школі вчитель повинен пояснити завдання, завдання повинне бути доступним для дітей, не перевантажувати дітей», — повідомляє Людмила Кошман, заступниця начальника відділу міського департаменту гуманітарної політики.
«Це питання вирішується централізовано містом. Саме місто вирішило, що школи йдуть на дистанційне навчання. Всі наші учні підковані технічно, і вони мають змогу, мають доступ до технічних гаджетів і до Інтернету», — розповідає Людмила Куценко, заступниця директора гімназії № 3.

Дистанційно навчаються й учні інших великих міст області — зокрема Кривого Рогу, Павлограда, Кам'янського та Жовтих Вод. В деяких селах та містах школярам подовжили канікули.

«У такому місті як Марганець — для учнів 1–4 класів будуть продовжені канікули, а для учнів 5-9 класів буде запроваджена дистанційна форма навчання», — ділиться Людмила Телегіна, заступниця начальника обласного управління дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти.

 

Поділитися: