Уряд Туреччини вводить нові правила для українських туристів

Уряд Туреччини вводить нові правила для українських туристів - фото 1

Для громадян України скасовується необхідність надавати на кордоні з Туреччиною результати ПЛР-тестування.

Уряд Туреччини з 15 травня скасовує ПЛР-тестування для українських туристів. Про це повідомили у пресслужбі Державного агентства розвитку туризму України.

Так, починаючи з 00:00 години 15 травня для українських туристів скасовується необхідність надавати на кордоні з Туреччиною результати ПЛР-тестування на коронавірусну інфекцію.

Реклама

«Україна та Туреччина вже давно працюють над лібералізацією перетину кордону в період пандемії. Саме з цією метою минулого місяця було підписано декларацію про співпрацю між двома країнами. Скасування ПЛР-тесту — надзвичайно важливий крок на шляху до відновлення туризму в усьому світі, й ми впевнено рухаємось у правильному напрямку», — підкреслила голова Державного агентства розвитку туризму Мар'яна Олеськів.

Можливість в'їжджати в країну без попереднього тестування також поширюється на громадян Китаю, В'єтнаму, Австралії, Нової Зеландії, Сінгапуру, Таїланду, Південної Кореї, Японії, Великобританії, Латвії, Люксембургу та Естонії.

Раніше ми писали, що в Туреччині з 29 квітня до 17 травня діє загальнонаціональний локдаун. По всій країні введена комендантська година. Однак вона не поширюється на туристів, які можуть проживати в готелях і відвідувати музеї.

Максим Журавель
Максим Журавель журналіст, редактор

Реклама