Уряд так і не домовився з інвесторами про "зелений" тариф

27 травня, 14:28
Уряд так і не домовився з інвесторами про "зелений" тариф - фото 1

Чиновники й інвестори більше двох годин вели переговори про "зелений" тариф, але компромісу не знайшли.

Це була чергова зустріч. Загалом 9 місяців чиновники намагаються знизити ціну на кіловати сонячних, вітрових станцій і тих, які працюють на біопаливі.

За цей час змінився склад Уряду і кілька керівників Мінекоенерго. І меморандуму з бізнесом досі немає. Тому інвестори зараз не починають будувати нових "зелених" станцій в Україні. А власники тих, які вже працюють, бояться збитків і готові судитись, якщо держава кардинально змінить умови угод.

«Ми розуміємо — ситуація складна на енергоринку. Ми не хочемо викручувати руки нікому. Ми запропонували максимально перенести майбутні витрати. І ми готові піти зараз на якісь більш радикальні заходи, але так, щоб ми розуміли, що в майбутньому ми зможемо повернути свої інвестиції», — каже Андрій Гаранін, директор Scatec Solar.
«Прем'єр-міністр сказав, що може бути продовження дії цих договорів. На що ми вирішили робити тайм аут. Ми сьогодні збираємося — бізнес окремо, уряд окремо. Ми досить близькі до того, щоб досягти компромісу», — сказав Карл Стурен, генеральний директор "Віндкрафт Україна".

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: