Уряд скасував пільговий тариф на електроенергію

29.12.2020, 12:11
Уряд скасував пільговий тариф на електроенергію - фото 1

Кабінет Міністрів України на своєму засіданні 28 грудня скасував пільговий тариф, який востаннє оновлювався у 2017 році, та встановив новий, який почне діяти з 1 січня 2021 року.

Як повідомляє “Економічна правда”, Кабмін скасував пільговий тариф для населення в 90 копійок за кіловат-годину на перші 100 кВт⋅год та встановив фіксовану ціну для побутових споживачів на рівні 1,68 гривні за кіловат-годину.

Тимчасово виконуючий обов'язки голови Міністерства енергетики Юрій Вітренко, представляючи проєкт відповідної постанови, заявив, що навіть після підвищення тарифи на електроенергію для населення будуть приблизно в 2 рази нижче ринкових.

«У разі неприйняття поданого проєкту постанови ціна на електроенергію для побутових споживачів буде формуватися на ринкових умовах. Що призведе до різкого, приблизно більш ніж в 2,5 рази, зростання тарифу на електричну енергію для населення вже з січня 21-го року», — попереджав Юрій Вітренко.

 

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що на Дніпропетровщині громади можуть отримати кошти від ЄС для підтримки підприємств. Загалом громади області зможуть отримати до 10 мільйонів гривень від Європейського Союзу.

Також в Україні підприємцям продовжують виплачувати карантинні 8 тисяч гривень. Таку допомогу надають ФОПам і найманим працівникам.

А ще ми писали про курс валют на 29 грудня.

Джерело: Економічна правда
Поділитися: