Уряд планує з 1 грудня підвищити мінімальну пенсію в Україні до 2 600 гривень

Уряд планує з 1 грудня підвищити мінімальну пенсію в Україні до 2 600 гривень - фото 1

На засіданні уряду 6 жовтня Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що мінімальна пенсія в країні зросте до 2 600 гривень. Для цього вже ухвалили необхідні рішення, переконують у Кабміні.

Підвищення пенсій пов’язано зі зростанням мінімальної заробітньої плати до 6 500 гривень.

Уряд збільшив дохідну та витратну частини Пенсійного фонду України на більше ніж 18 мільярдів гривень. Як зазначив прем’єр-міністр Дненис Шмигаль, ці кроки допоможуть планово підвищити пенсії з 1 грудня.

«Це лише частина заходів із реалізації комплексного плану щодо підвищення соціальних стандартів для українців. Збільшення пенсій, зарплат та соціальних виплат відбувається та буде відбуватися на регулярній основі», — сказав Шмигаль.

Реклама

Нагадаємо, що з 1 жовтня 2021 року пенсіонери від 75 років до 80 почали отримувати доплати до 400 гривень. Денис Шмигаль повідомив, що з наступного 2022 року пенсіонерам віком 70-75 років будуть також встановлені додаткові щомісячні доплати у розмірі 300 гривень. Але зазначається, що це стосується тільки тих громадян, у кого пенсія є меншою від розміру середньої заробітної плати за 2020 рік.

З березня 2023 року відбуватиметься щорічна індексація доплат.

Яна Кривобок
Яна Кривобок Редактор сайту 34.ua. Пишу про актуальні події Дніпра і України. У фокусі: соціальна сфера і культура.

Реклама