Урагани на Дніпропетровщині: техніка безпеки при негоді

Урагани на Дніпропетровщині: техніка безпеки при негоді - фото 1

Вітер зриває дахи та викорчовує дерева. Період злив триває по всій Україні. Втім в деяких районах негода наносить справжнього лиха для людей.

Урагани трощать сільські садиби, піднімають у повітря шифер та знищують поля та городи. Метеорологи кажуть, такий шквалистий вітер передбачити важко.

15 повалених дерев, зім’яті під ними автівки та перекриті дороги. Вчорашня злива на Дніпропетровщині закінчилася буревієм. Його наслідки комунальники встигли прибрати за кілька годин.

Під час урагану рятувальники радять знайти безпечне місце для укриття. Якщо негода застала вас удома – перекрийте газ, вимкніть електроприлади та сховайтесь у ванній, вбудованій шафі чи підвалі.

«Якщо ви їдете на автомобілі, треба вийти з автомобілю. Якщо ви знаходитесь на відкритій території, то потрібно зайти у міцні споруди або у глибоку яму, міцно прикривши руками голову. В подальшому уникати мостів та водоймищ», - розповів рятувальник Дмитро Зінкевич.

Навіть короткочасна злива може перетворитися на ураган. Тож рятувальники радять: зараз негоду краще пересидіти у приміщенні, аби уникнути її руйнівних наслідків.

Реклама

Реклама