Уповноважена ВРУ з прав людини зустрілася зі своєю “колегою” із т. зв. “ДНР”

03.12.2020, 16:21
Уповноважена ВРУ з прав людини зустрілася зі своєю “колегою” із т. зв. “ДНР” - фото 1

“Омбудсменка” так званої “ДНР” Дар’я Морозова передала уповноваженій Верховної Ради України з прав людини Людмилі Денисовій 28 томів кримінальної справи стосовно українки, яка вже протягом 20 років бореться за підтвердження своєї невинуватості в апеляційних та касаційних інстанціях.Як повідомила Людмила Денісова на своїй сторінці у Facebook, ця справа вже передана представнику апеляційного суду Донецької області. Вона буде розглянута та, зокрема, будуть проведені необхідні слідчі дії (чим право на справедливий суд та ефективний юридичний захист громадянки України буде дотримане). Також представниця України та проросійських бойовиків домовились про передачу з непідконтрольної частини Донецької області ще 125 справ стосовно 133 осіб, які не вивезли з Донеччини після початку російсько-українського збройного конфлікту у 2014 році.

Уповноважена ВРУ з прав людини зустрілася зі своєю “колегою” із т. зв. “ДНР” - фото 145915

Ще Людмила Денісова та Дар’я Морозова домовилися про передачу так з званої “ДНР” на підконтрольну українському уряду територію 300 засуджених осіб, які від початку війни перебувають у місцях позбавлення волі на непідконтрольній території.
Це буде зроблене після завершення пандемії COVID-19. Окрім того, українською омбудсменкою була порушена тема продовження звільнення цивільних осіб та військовополонених, які утримуються на тимчасово окупованій території Донецької області.

Уповноважена ВРУ з прав людини зустрілася зі своєю “колегою” із т. зв. “ДНР” - фото 145916

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у зоні ООС за 2 грудня зафіксовано 3 порушення мирних домовленностей. Збройні формування Російської Федерації обстрілювали українських військовослужбовців поблизу Водяного.

Джерело: Людмила Денісова
Поділитися: