Улітку 2021 "Укрзалізниця" почне передавати в оренду торгові площі вокзалу Дніпро-Головний

Фото: Наталья Шестакова  - фото 1
Фото: Наталья Шестакова

Багато комерційних об'єктів вокзалів безглуздо простоювали. Їх не використовували ні залізничники, ні пасажири. Передача в оренду торгових майданчиків на вокзалах може залучити надійних орендарів, які будуть зацікавлені інвестувати і розвивати об'єкти оренди та зроблять комфортні умови для клієнтів.

Підприємство "Укрзалізниця" починає процес передачі в довгострокову оренду торгових площ залізничних вокзалів.

Протягом літа компанія через систему "Prozorro.Продажі" планує передати більше 41,5 тис. кв. м площ 24 вокзалів, в числі яких Дніпро-Головний. Про це повідомили у пресслужбі підприємства, посилаючись на в. о. голови правління АТ "Укрзалізниця" Івана Юрика.

За його словами, від передачі в оренду зазначених площ компанія планує отримувати на місяць не менше 8,4 млн грн, а на рік — понад 100 млн грн.

«Більшість цих площ нам уже роками не приносили прибутку. [...] Відведені для торгівлі зони повинні приносити доходи компанії, а не збитки на їх утримання. У довгостроковій перспективі — підготувати 11 вокзалів у концесію», — зазначив Іван Юрик.

"Укрзалізниця" провела повну інвентаризацію і виміри всіх площ комерційних приміщень вокзалів.

«Багато торгових площ вокзалів простоювали і не використовувалися залізничниками і клієнтами. Ми проаналізували кожен куточок і привели до ладу всі приміщення, які можуть бути віддані і цікаві орендарям», — зазначив директор філії "Вокзальна компанія" Володимир Коваль.

Загалом до кінця літа "Укрзалізниця" планує передати в оренду комерційні площі вокзалу Дніпро-Головний.

Також у цей список входять такі об'єкти: Козятин, Запоріжжя-1, Хмельницький, Суми, Біла Церква, Полтава, Тернопіль, Рівне, Фастів, Вінниця, ім. Тараса Шевченка, Чоп, Ужгород, Чернівці, Коломия, Івано-Франківськ, Одеса-Головна, Миколаїв, Львів, Жмеринка, Херсон, Київ-Пасажирський та Харків.

«Передача в оренду комерційних об'єктів вокзалів на термін від 3 років дозволить залучити надійних орендарів. Працюючи за довгостроковими договорами, вони будуть зацікавлені інвестувати в ці об'єкти оренди, тому пасажири зможуть отримати на вокзалах максимально якісні послуги», — резюмував Іван Юрик.


Раніше ми повідомляли, що в Дніпрі на вокзалі пограбували чоловіка.