“Укргазбанк” став учасником програми “FinancEast”

“Укргазбанк” став учасником програми “FinancEast” - фото 1

Гроші у лізинг чи кредит для підприємців на Сході України. Укргазбанк став учасником нової програми підтримки українського бізнесу «FinancEast».

Вже з 20 грудня у регіональних відділеннях банку кошти можуть отримати бізнесмени, що працюють на підконтрольній території Донецької та Луганської областей.

“Це означає, що будь-який підприємець, який хоче проінвестувати в обладнання, в техніку, має можливість отримати до 50% безкоштовну компенсацію від суми кредиту. Тобто це означає, що коли він позичає у нас 1 гривню, то 50 копійок має можливість компенсувати через Укргазбанк”, - пояснює голова правління АБ “Укргазбанк” Кирило Шевченко.

9,5 млн євро грантових грошей надав Україні Європейський Союз для реалізації програми. Виконавцем виступає німецько-український фонд.

“Більшість банківських інституцій, фінансових установ, з огляду на ризики, не присутні в цьому регіоні. Відповідно, ми не можемо запустити процес відновлення економічного зростання цього регіону. А за рахунок цієї програми ми робимо такий перший крок. Показуємо всім учасникам фінансового ринку, що ризики мінімізовані. І можна починати відновлювати фінансування, економічне зростання цього регіону”, - повідомляє Валерій Майборода, представник німецько-українського фонду.

Алёна Кузьменко

Хотите получать оперативные и важные новости прямо в свой мессенджер? Подписывайтесь на наш канал в Telegram.

Реклама

Реклама