Україну не виключають з “зеленого” списку ЄС

Україну не виключають з “зеленого” списку ЄС - фото 1

Євросоюз поки що вирішив залишити відкритими кордони для українців. На наступному тижні рішення переглянуть.

На цьому тижні у Євросоюзі вирішили не переглядати список країн, яким дозволено без перешкод приїжджати у країни-члени ЄС. Про це у Twitter написав брюссельський кореспондент “Радіо Свобода” Рікард Йозвяк.

“Врешті-решт цього тижня не буде жодних змін до рекомендованого ЄС безпечного списку подорожей третіх країн. Це означає, що Україна поки що залишається. Наступного тижня список буде переглянуто знову”, — йдеться у повідомленні кореспондента.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Франція посилила правила в’їзду для українських туристів. З 11 жовтня перетинати кордон Франції дозволено тільки для вакцинованих українців.

Також ми повідомляли, що Велика Британія відкрила кордони для вакцинованих українців. 11 жовтня, Велика Британія дозволила українцям із сертифікатом вакцинації перетинати кордон і не проходити обов’язковий карантин. Дозвіл почне діяти о 4:00 11 жовтня за місцевим часом. Проте, якщо ви вже приїхали до Сполученого Королівства, маєте дотримуватись правил для людей, які не пройшли повну вакцинацію. Якщо ж ви приїдете після вказаного часу, то можете використовувати свідоцтво про вакцинацію, щоб підтвердити свій прищеплювальний статус.

Крім того, українці продовжують мігрувати навіть у розпал пандемії. За кордон — за грошима! Попри розпал епідемії, українці масово залишають домівки та їдуть у Європу. Трудова міграція б'є рекорди! За даними різних досліджень, за кордоном проживають від 3 до 5 мільйонів українців! Нині люди поспішають виїхати, поки не ввели нові карантинні обмеження та не закрили кордони.

Реклама

Реклама